نا مه ی آیت الله حاج سید حسین تقوی دهاقانی از فقیهان فیلسوف و اساتید خارج حوزه علمیه قم در مورد مجله ی نورالصادق مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 5
ضعیفعالی 
مجله نورالصادق - از دیدگاه شخصیت ها

نا مه ی آیت الله حاج سید حسین تقوی دهاقانی

از فقیهان فیلسوف و اساتید

 خارج حوزه علمیه قم در مورد مجله ی نورالصادق

 

 

 

مجموعه­ی  دارالصادق قهرمانانی در عصر انتظار هستند

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سرپرست محترم فصلنامه گران سنگ نورالصادقعلیه السلام

 

سلامی آمیخته به عنصر صداقت و اکسیر اعظم محبّت بر شما و حواریّون نورالصادقعلیه السلام

 

 من مجموعه شما را قهرمانانی در عصر انتظار می نامم که به دنبال بسیج لشکر علمی بر آمده اید تا نگذارید سارقان حرفه ای هر روز و هر شب معارف آل الله را به مسلخ برده و سر آن را همانند سر امام حسینعلیه السلام، به بالای دار ببرند و در پائین دار در جشن حزبی تصوفّی و تفلسفی خود غوطه ور گردند.

امیدوارم شروع خوب شما  پایان خوش تری به ارمغان آورد و آخر کار شما به آخرت ختم گردد. آری این فصلنامه بوی معارف اهل بیتعلیه السلام از آن استشمام می شود و انّی لاجد ریح علوم محمد و آل محمد لولا ان یفنّد وننی السفهاء.

و باز رجاء واثق دارم که این دفتر نامه شما شاخ زیتونی باشد که لا شرقیة و لا غربیة و علم صحیحی باشد بدون گرایش به علوم یونان قدیم و ایران باستان (شرق و غرب) و کتاب نامه ای باشد از زلات روشنفکری به دور و از ضلالت مزمنه­ی ((دین الله یعرف بالرجال)) مصون. آن رجالی که با زلات خویش غرق شده و دیگران را غرق می کنند و با تخطّی از منشور جاودانه  قرآن و عترت و گرفتار شدن در امواج تصوف و گرداب تفلسف کشتی دین را در دریای ضلالت رها می سازند و شما بیایید با تبری از این اشباح العلماء  به سفینة النجاة سوار شده و هر تر و خشکی و ریز و درشتی را با میزان و القسطاس المستقیم ارزیابی نموده و خود و دیگران را به ساحل نجات و امن و امان برسانید و بدانید لا خوف علیکم و لا تحزنون و لا تزلون و لا تضلّون.

 

قم ـ ایام شهادت ام الائمه سلام الله علیها

   اقّل الطلبة : سیـد حسیـن تقـوی دهـاقانی