حضرت آیت الله حاج سید محمد علی شیرازی (فقیه و شخصیت برجسته ی مشهد) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 
مجله نورالصادق - از دیدگاه شخصیت ها

 

 

 

 


                                  


حضرت آیت الله حاج سید محمد علی شیرازی (فقیه و شخصیت برجسته ی مشهد)

 

بسم الله الرحمن الرحیم،

 مسؤلین محترم فصلنامه ی وزین نورالصادق علیه السلام دام توفیقاتهم ـ اصفهان

السلام علیکم، رقیمه مورخه  28/12/1391  به همراه یک شماره از فصلنامه ی وزین «نورالصادق علیه السلام» واصل و ملاحظه گردید، ضمن تشکر از ارسال نامه و مجله به استحضار می رسانم: قبل از این از دور و نزدیک با این فصلنامه ی ارزشمند به طور اجمال آشنایی داشتم، با بررسی این شماره بیشتر آشنا شدم، باید گفت بحق مجله ای است وزین و پر محتوی و در جهت تبیین حق و حقیقت و بر ملا نمودن اباطیل فرق منحرف به گونه ی مستند، می باشد.

با توجه به این که منحرفین به شیوه های گوناگون سعی در ترویج مرام های باطل خود نموده و می نمایند ـ بخصوص متصوفه و عارف نماها و دیگر مبتدعین بدع در اصول و فروع ـ بدون شک وظیفه ی فرهیختگان و زبده گان و دانشمندان و فاضلان  در حوزه های علمیه و بزرگان دین و دانش است که با کمال قاطعیت در برابر این بدعت ها و بدعت گذاران در دین، ایستادگی نمایند و راه را به روی آنان ببندند و مردم را به راه راست و روش صحیح هدایت نمایند.

بحمدالله مجله ی نورالصادق علیه السلام این مهم را به عهده گرفته و این بار را به دوش دارد و با استناد به فرمایشات علماء و فقهاء بزرگ و مردان حق با مبتدعین در دین و منحرفین از صراط مستقیم در ستیز آمده، به این امید از این رهگذر، فساد و جودی و فکری و منصور حلاج ها و ابن عربی ها و دیگر متصوفین و عرفان نماها بیش از پیش برملا گردد و مردم خدا جوی از این دام ها رهایی یابند به امید ظهور باهر النور مبیّن الحق امام زمان الحجة بن الحسن العسکری(أرواحنا لتراب مقدمه الفداء). در پایان از زحمات فوق العاده و مساعی جمیله ی آیت الله آقای حاج شیخ علی صافی دامت تأییداته در إشراف و نقش هدایتگرانه نسبت به این فصلنامه صمیمانه تقدیر و تشکر می شود. السلام علیکم و رحمة الله و برکاته.

13 / جمادی الاول / 1434

سید محمد علی شیرازی